خانه » ۱۳۹۲ » شهریور

بایگانی/آرشیو ماهانه: شهریور ۱۳۹۲

وب سایت شخصی علی‌رضا غنی زاده

دانشيار دانشکده مهندسی عمران دانشکده مهندسی عمران، دانشگاه صنعتی سیرجان پست الکترونیکی: ghanizadeh@sirjantech.ac.ir دکتری مهندسی عمران- خاك و پي، دانشگاه صنعتی خواجه ‌نصیرالدین طوسی کارشناسی ارشد مهندسی عمران – راه و ترابری، دانشگاه تهران کارشناسی مهندسی عمران – نقشه‌برداری، دانشگاه صنعتی خواجه ‌نصیرالدین طوسی بیشتر بخوانید »

برنامه ALD2CSDP

برنامه CSDP جزو قویترین برنامه‌ها در زمینه طرح هندسی مسیر است که در ایران توسط بیشتر شرکتهای مشاوره جهت طرح هندسی انواع تسهیلات حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد. با وجود توانایی‌های بسیار برنامة CSDP مهارت و کار با برخی از قسمتهای آن مانند مد پلان یا طراحی خط پروژه به دلیل عدم پشتیبانی کافی از ویژه‌گی‌های شیء‌گرا برای کاربران ... بیشتر بخوانید »

برنامه PG4ALD

برنامة Autodesk Land Desktop به عنوان یک ابزار بسیار قوی و دقیق در بین راهسازان و طراحان مسیر، جای خود را باز نموده است. با این وجود این برنامه از لحاظ ترسیم پروفیل طولی دارای محدودیت‌هایی است و خروجی این برنامه نیاز اکثر کاربران را پاسخگو نیست. از جمله محدودیت‌های این برنامه در ترسیم پروفیل طولی می‌‌توان به عدم شیت‌بندی، ... بیشتر بخوانید »